Aktuality

Dne 7.2.2011 jsme navštívili divadlo na Jezerce,

na představení hry Paní Plukovníková v titulní roli s Jiřinou Bohdalovou. Toto představení nám poskytlo velmi dobrou náladu a dlouho budeme vzpomínat a skvělé herecké výkony učinkujících v této hře. Hlavně na bravurní výkon paní Jiřiny Bohdalové. Již nyní se těšíme na další návštěvu divadla.

Podařila navázat dlouhododá spolupráce s dětským domovem, kterému chceme podle svých možností zpříjemnit každodení život.

Dne 27.9. 2011 jedeme do divadla na Jezerku na představení Mandragory, na co se velice těšíme 

Obrátilo se na nás několik lidí, se žádostí o radu v oblasti sociální problematiky a potetických pomůcek. Jsme rádi, že jsme jim mohli ,alespoň částečně svojí radou pomoci.

 

Návštěva divadla na Jezerce

 Dne 27. 9. 2011 jsme navštívili divadlo na Jezerce představení "Mandragora", které se všem velice líbilo, pobavilo a naplnilo novým elánem a optimismem. Jeden z našich členů se nechal tak vtáhnout do děje, že se občas i připojil do dialogu a jeho drnčivý, ale srdečný smích mnohokrát rozesmál nejenom herce, ale i celé hlediště. Po skončení představení za naším smíškem přišli i herci a děkovali mu a přáli vše dobré a hlavně nás žádali, aby jsme brzy opět přijeli. A tak teď víme, že nejenom herec baví diváky, ale že i divák může pobavit herce

 

Radostné odpoledne

Byl krásný slunný den, ani jsme nečekali, že 1. 10. 2011 může být tak nádherný a teplý den. Díky některým členům našeho o. s. Kolečko, jsme nakoupili plyšáky, knihy, hry, CD a jeli jsme za dětmi do dětského domova v Dolních Počernicích v Praze 9. Dostalo se nám vřelého přivítání od pana ředitele M. Lněničky. Počáteční dětský ostych brzy převládla zvědavost. Viděli jsme rozzářené dětské oči a to byla pro nás ta nejkrásnější odměna. Když se zájem dětí obrátil na dovezený mechanický vozík, který byl pro ně úplně něco nového, něco s čím nikdy nepřišli do styku. Zasypali nás otázkami a samozřejmě si všichni chtěli jízdu na vozíku vyzkoušet. Zpočátku to někteří brali jako povedenou zábavů, ale po pár metrech jízdy si většina uvědomila, jak je život na vozíčku těžký a složitý. Těšíme se na další setkání s tímto nádherně štěbetajícím a upřímným dětským světem, kde jsme i my na chvíli pozapoměli na své osobní strasti. Též chceme poděkovat družstvu Baby Seeting, paní Evě Malé, manželům Vondráškovým a jiným, kteří nám svými sponzorskými dary umožnili nakoupení dárků.

Rok 2016

Návštěva Hudebního divadla Karlín

Dne 20.1.2016 jsme navštívili muzikálové představení Carmen. Byl to nezapomenutelný zážitek při kterém se až tajil dech 

 

11. 6. Bruno

Zítra: Antonie


kolecko_layout_14.jpg

Návštěvnost stránek

039138
kolecko_foot.png